| numesiprenume0 a întrebat:

Pentru luna trecuta avand in vedere situatia din Romania s-a tinut Loteria Bonurilor fiscale. Luna aceasta se tine?

5 răspunsuri:
| stancuprint a răspuns:

Nu se mai tine nimic, pana nu se da ordonanta din nou pentru a ne putea misca cum eram inainte. happy

| numesiprenume0 explică (pentru stancuprint):

Am aflat, dar mi se pare nedrept sa anulezi jocul in curs cand e pe final... suspendarea s-a hotarat odata cu ordonanta 9... adica un concurs si jumatate din al doilea pentru care ai respectat regulile si nu primesti nimic.

| stancuprint a răspuns (pentru numesiprenume0):

Neata, de acord cu tine insa este vorba de viata oamenilor lasa jocul acum. Ordonantele sunt mult mai importante de respectat decat un joc. happy. Ai timp dupa sa te joci cat vrei...

| numesiprenume0 explică (pentru stancuprint):

Macar pentru martie... ca doar au fost deschise toate magazinele pana pe 16... dupa au ramas doar cateva, deci cred ca pentru luna trecuta se putea.

| stancuprint a răspuns (pentru numesiprenume0):

Vezi si tu ce se mai intampla, urmareste una alta. Spor!