| cristi_3817 a întrebat:

Poate cineva sa i-mi spuna daca pot accesa fonduri europene pentru a-mi face o brutarie in mediu rural?

4 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Recomand sa consulti un specialist. incearca cu cei de la www.finantare-proiecte.ro

daniela
| daniela a răspuns:

Poti dar trebuie sa ai un plan de afaceri beton (convingator)

| Malvina24 a răspuns:

Da! de ce nu! Eu chiar te-as sfatui si te felicit! Daca ai un proiect bun ei te finanteza si poti obtine o afacere super! Iti doresc numai bafta! convinge-i ca ai un plan bun si ca Romania merita! Bv

| marietatomei a răspuns:

Nu-ti trebuie specialisti, ci un ghid exact si la obiect despre cum trebuie sa-ti planifici totul, de la pregatirea proiectului de finantare pana la ultimii pasi ai contractarii.

Nu te da batut. Consulta ghidul pentru accesarea fondurilor europene: http://bit.ly/fgt5y45