| xCookies a întrebat:

Poi nu e chiar o intrebare worried. Tatal meu si-a achizitionat un IMac Calculator(Mac OS X - versiunea 10.5.8) >PRODUS APPLE< in data de 8 Decembrie, si nu prea se ataseaza de el, motiv pentru care doreste sa-l vanda si sa cumpere un IMac Laptop, care i-ar fi mai util(laptopul fiind portabil). Detalii:-are o memorie de 463.88Gb(din care 40Gb ocupati), procesor de 2.66GHz Intel Core 2 Duo, ecranul are o dimensiune de 21Inch. Stare de functionare perfecta, nu are zgarieturi(produsulu este cel original). Pachetul contine: tastatura, mouse si Monitorul IMac(dupa cum stiti, placa de baza si celelalte elemene pe care le contine o unitate centrala sunt inserate in monitor).

2 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Ai uitat sa zici ca vrea sa-l vanda laughing

| xCookies explică:

Am mentionat ca "nu se ataseaza de el motiv pentru care vrea sa-l vanda"straight face

Era sa uit laughing... Pentru mai multe detalii si pretul Pc-ului contactati-l pe xtreme_boyy_4girls.