| summer12 a întrebat:

Pot deschide un cont in banca(BRD) fara card? Il pot desfiinta peste o luna? Se platesc anumite taxe sau comisioane la desfiintarea sau crearea contului?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti deschide un cont curent ori un depozit. Se platesc comisioane, uita-te pe site-ul oficial al BRD. Numai bine!

2 răspunsuri:
| andreea3216 a răspuns:

In cazul unui cont cu card atasat vei plati in plus pe langa comisionul de cont curent si comisioane pentru emitere si administrare card.

| summer12 explică:

Aduce vreun dezavantaj major deschiderea unui cont fara card? sau vreo dificultate la inchiderea contului?