| FlorinFlow a întrebat:

Pot primi bani in cont onlline daca nu am card de credit? Banuiesc ca nu, pentru ca nu pot folosi Paypal din cate stiu...

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu,ai nevoie de un card sa primesti banii.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Poti folosi un cont de paypal si fara sa ai cardul atasat, insa pentru sume mici

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

WTF?!?! nu mi-a postat mesajul intregstraight face
Deci, poti folosi un cont paypal doar pentru sume mici, poti chiar si sa cumperi de pe ebay. Insa imediat cum transferi pe cont o suma mai mare (la mine a fost vorba de 40$) o sa ti se blocheze contul si trebuie atasat card. Vorbesc din proprie experientabig grin Iar sumele alea mici erau