| Danut3s20 a întrebat:

Pot sa scot bani de pe telefon(o suma anume)? sau sai bag in banca?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Daca intrebarea se refera la faptul sa scoti din abonamentul sau din suma prepay atunci raspunsul este ca nu se poate. Totusi poti transfera pe telefonul altuia o suma si acela sa-ti dea suma respectiva.
2. Daca intrebarea se refera la faptul de a lua o suma din banca prin intermediul telefonului nici aceasta nu se poate. Bani se pot lua de la casieria bancii ori de la un bancomat.
3.Prin intermediul telefonului se pot face transferuri bancare, dar numai cei care beneficiaza de acest serviciu. Numai bine!

| Owakey a răspuns:

Bună!

Numai persoanele juridice pot scoate bani de pe telefon, cele care au un anume tip de contract cu compania de telefon respectivă.

Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| fosnet a răspuns:

Doar din cont.