| GoldandSilver a întrebat:

Pot sa transform euro in lei marunti de un euro? Am 5, 88 de euro si nu stiu unde sa ii schimb si nu am buletin.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti schimba nici la banca nici la casele de schimb fara buletin.Roaga o cunostiinta sa te ajute.

3 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

La schimb valutar. Femeie de acolo cere buletin doar pentru sume de 50+euro sau chiar deloc.

| costan a răspuns:

Poti sa ii schimbi la banca sau la o casa de schimb valutar, dar ATENTIE! iti va da doar jumatate din valoarea lor

| GigelFaraNumar a răspuns:

Zii lu maicata sa te ajute happy