| eddy2012 a întrebat:

am niste euro in marunti de 1 euro si de 2 euro. unde ii pot schimba, ca la schimb valutar nu ii schimba... la banca? astept pareri.

funda pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. La schimb valutar,nu schimba metal, doar hartii. Incearca la banca, dar nici acolo nu cred.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Stiu sigur ca la BCR schimba si monedele, asa ca du-te la o unitate BCR. Numai bine!

| mona a răspuns:

La orice banca ii poti schimba

| Takocska a răspuns:

La banca la ori carehappy

| TotLora a răspuns:

Cauta o casa de schimb valutar, sunt care schimba dar cu comision, de regula cam 4%. Nu toate bancile schimba monede.

| unaboona a răspuns:

Frate du-te cu monedele alea si bagati-le in cur...ce vrei sa te imbogatesti cu ele? mai bine nu le schimba ca te-or rade si cu curu schimba-le la cunostinte sau bishnitari care le trebuie

| eddy2012 explică (pentru unaboona):

Monedele astea sunt o suma frumusica de bani care s'au strans in timp. asa ca nu te baga in seama si te rog nu vorbi pe langa subiect.