| huntsman44 a întrebat:

Pot sa trimit bani de pe revolut intr-un cont la banca transilvania sau brd de exemplu? si pot sa primesc de la ele, adica cardul revolut are iban? care sunt comisioanele pentru situatiile de mai sus? multumesc dau funda

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, nu de mult ai si optiunea de iban la revolut

| AnemonaP a răspuns:

Da, normal ca are IBAN SI SWIFT. Din ce stiu eu, 5 lei comision

| Catalin77945 a răspuns:

Da poti si poti sa primesti de la ele daca le dai IBANUL de la card il ai pe acolo la conturi la detalii, comisionul depinde de suma dar de regula 2-5 lei maxim pentru sume normale