| Miserentis a întrebat:

Pune pune bani pe un card revolut folosind un automat de la banca transilvania de exemplu?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. Alimentatea revolut se face ca o plata online de pe un card

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, Revolutul se alimenteaza similar cu o plata online (spui din aplicatie cat vrei sa alimentezi, dai detaliile cardului si "platesti" cu respectivul card suma pe care o vrei alimentata) sau prin transfer bancar.

| esir01 a răspuns:

Contul revolut se poate alimenta prin plata cu card de la alta banca, prin transfer bancar sau sa-ti transfere cineva care are cont Revolut. Cea prin transfer bancar costa, celelalte 2 sunt gratuite.