| DanielIlie a întrebat:

Poți alimenta din Revolut, oricare cont (card) în lei din România, ( de la oricare bancă )? Trebuie să faci conversie în lei sau trimiți direct în moneda pe care o deții în respectiva țară? Se percepe comision? Mulțumesc mult.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Stai breh, din Revolut... ce? Poti trimite din Revolut in Revolut fara probleme, dar din Revolut in conturi bancare nu am incercat. Nu zic ca nu e posibil, dar nu prea vad sensul. Practic ce vrei sa transferi de unde catre unde? Ca nu prea am inteles exact ce vrei sa faci.