| elninoema a întrebat:

Poti imprima bani cu o imprimanta 3d?

Răspuns Câştigător
| superAndrei a răspuns:

Da,normal ca ai putea! Dar nu cred ca asta e scopul imprimantei 3D! Scopul ei e de a imrima obiecte 3d, banii fiind plati, 2D, nu cred ca are vreun sens, si cred ca ar costa si mult! Imprimantele 3D actuale, nu au capabilitatea de a reproduce un sistem atat de complicat, sau designuri complexe! Iar la fabrica unde se produce valuta, cred ca folosesc niste imprimante speciale pentru acel plastic, si alte multe procedee specifice! Deci nu, nu cred ca poti printa bani cu imprimanta 3D! Sper ca te-am ajutat!

13 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu poti, fiindca rezolutia imprimantelor 3D este mult mai mica decat detaliile unei monezi sau grosimea unei bancnote.

| Adry05 a răspuns:

MAma, unde era geniul socitatii, cum de numai tu ti-ai dat seama de asta? Ne inclinam in fata intelepciunii tale, prosti aia care se chinuiau sa falsifice pe bune cand exista imprimanta 3d, asa-i?

| superAndrei a răspuns (pentru Adry05):

Damn,Son. Nu inteleg cum de ai atatea titluri pe TPU, si dai raspunsuri atat de neinsemnate si nefolositoare. Daca chiar vrei sa raspunzi, ar fi nice sa raspunzi folositor, original si calitativ. Nu doar cu scopul de a strange puncte, sau mai stiu eu ce.

| Adry05 a răspuns (pentru superAndrei):

Ce naiba de raspuns serios vrei sa dau la o asemenea intrebare tembela?! laughing) Daca tot iti petreci timpul pe profilul meu sa vezi ce premii am, vedeai si ca dau raspunsuri cum mentionezi tu unde se cer astfel de raspunsuri, eu cred ca adminii site-ului asta sunt mult mai capabili decat tine sa judece ce raspunsuri sunt folositoare si cine le da, motiv pentru care am si primit ce am primit. Vezi-ti tu acolo de treaba, o sa primesti si tu ceva pana la urma, nu mai plange atat pentru un titlu online fara valoare.

| superAndrei a răspuns (pentru Adry05):

Eu consider ca orice intrebare si raspuns sunt folositoare pentru cineva, si nu e locul aici sa fii mean...but I’m just sayin’...

| Adry05 a răspuns (pentru superAndrei):

Sunt foarte multi trolli sau intrebari puse de-a dreptul la mintea cocosului, ori chiar din lene suprema cand ai putea gasi rezultatul dand un search de 2 secunde pe Facebook, scuza-ma daca astora nu simt nevoia sa le raspund serios.

| sierra1 a răspuns:

Categoric da, MONEDE!

| Catrice a răspuns:

Unii au făcut asta cu o imprimanta normala rolling on the floor
Nu ca ar mai fi liberi ca sa îți spună cum.

| Ineys a răspuns:

Da, dar nu pacalesti pe nimeni cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți și una normala happy Dar nu sunt bani legali nici la una 3D nici la una normala happy Sunt falși și faci închisoare dacă ii folosești

| CarcotasulVesel a răspuns:

Sigur, ia incearca, abia astept sa te vad la TV purtand catuse sexy

| REMiXDJ a răspuns:

Da, poti.Ha ha.Ai grija sa faci numai hartii de 1000 de dollari si din cand in cand mai bagi si una de 1.000.000 million usd.Ha ha.Deci, nu mai sta, apucate de traba ca e inflatie in Romanika si poti sa ai imprumuti pe grecii de de First Bank cu ceva dolari, ha ha.

| Mih78585667 a răspuns:

Încearcă chiar crezi că îți va spune cineva?