| micutdragut a întrebat:

Poti sa ai incredere in o firma care functioneaza in mediul online ca aceasta de exemplu: http://www.contabilicesc.ro/firma-contabilitate-bucurest i-sector-6/? Vreau sa stiu, face aceasta si gestionarea stocurilor si gesiunea afacerii din Capitala? Astept raspunsul vostru. Este urgent.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Bulevardul Iuliu Maniu nr.7, corp T etaj 1, camera 8A, incinta APACA cladirea Samric.(se poate intra si din Bd. Iuliu Maniu si Din Bd. Vasile Milea).
Metrou Politehnica.

Deci au si sediu fizic. Poti sa te duci si sa adulmeci pe acolo ca sa te hotarasti daca merita increderea ta sau nu.