| sandel96 a întrebat:

Poti sa-ti faci card daca nu ai servici?
sau il poti avea? bani am! dau funda!

Răspuns Câştigător
| strengaritzza a răspuns:

Card poti sa iti faci chiar daca nu lcrezi, la care banca doresti. Numai bani sa ai. Eu am la BRD. Te poti duce sa iti faci, e mai practic un card. Cu cardul poti sa platesti la orice magazin mare. Este foarte util,

Sper ca te-am ajutat :*

Funda!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai 18 ani si 10 lei ti-l face dar trebuie sa platesti lunar intre 2 si 3 lei pentru mantenanta contului, in viitor daca iti activezi servicii de plata la facturile tale te taxeaza in plus iar preturile variaza de la banca la banca.

| katy a răspuns:

Poti sa-ti faci card, nu poti sa faci imprumut la banca daca nu ai serviciu dar cardul nu are treaba cu munca

| veryo70 a răspuns:

Daca esti la scoala poti sa iti faci la ING gratis.