| gabba a întrebat:

Daca ai ramas fara servici, cum mai poti face bani pe criza asta?

7 răspunsuri:
| elvisedy a răspuns:

Daca ma contactezi ai sa afli! elvisedy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai avut un serviciu si acum nu il mai ai, asta este lumea e nedreapta si rea! Noi trebuie sa fim niste luptatori si sa lasam cheltuiala de bani, deoarece ei se duc si tu nicinu ti-ai dat seama. dar sa revenim la caz! Eu cred ca ai face binesa cauti o slujba, cauta cauta nu te da batut, chiar daca in tara asta totul se rezolva cu pile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci cu zaua pe la vecini

| DraIneR a răspuns:

Colantari! big grin

| casalux10 a răspuns:

Gasesti cele mai bune metode de facut bani pe www.videoeuro.blogspot.com

| norbertszilard a răspuns:

Pai eu zic sa investest ceva bani, banuesc ca ai stran ceva daca ai avut loc de munca.

| alyttaa a răspuns:

Te inscrii ca si reprezentant/lider avon, detalii sclau_2001