| Yang_Costas_1996 a întrebat:

Primesc banii în aceeași zi pentru un împrumut la viva credit?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai grije! IFN-urile (institutiile financiare nonbancare) sunt foarte periculoase. Daca nu platesti la timp vei avea probleme foarte mari. http://www.antitepari.ro/......si-romania

| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc sa primesti banii in aceeasi zi de la Viva Credit.
Te-as sfatuii sa mergi la o banca, ca ai sanse mai mari.
cat despre camatari, sub nici o forma! Nu reusesti sa platesti la timp, trimit oamenii lor sa-ti rupa o mana, un picior ceva, sau iti bat familia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Alo pe ce lume traim?, vezi ca pentru camatari este lege nene, si daca nu platesti la timp ai dai numai dobanda si daca nu mai ai asta e sa astepte ce este lege si pentru ei stai cuminte de al dracu daca ami rup o mana un picior ai bag la puscarie si mai iau si bani.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Mai bine o lasi balta.