| anonim_4396 a întrebat:

Profesori voluntari avem nevoie de o masina 8 plus 1 ca donaţie, pentru a transporta alimente, haine şi alte bunuri pentru bătrânii şi copiii proveniţi din familii defavorizate social.Dorim să înfiinţăm o Asociaţie umanitară în scurt timp. Cei interesaţi de acest proiect pot suna directorul de scoală, prof.Răzvan-Alexandru tel 0234280673 sau 0763746335

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

De umerase pentru haine, nu aveti nevoie?rolling on the floor

| Bluef4 a răspuns:

Acceptati si cu taxa inversa?