| anonim_4396 a întrebat:

Asociaţie umanitară în curs de înfiinţare caută o maşină 8 plus 1, în vederea folosirii ei pentru transportul ajutoarelor umanitare. Relaţii la iniţiatorul acestui proiect, prof.Alexandru 0763746335

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca sunteti in curs de infiintare legal nu aveti voie sa faceti nici un fel de apel umanitar pana nu obtineti actele si autorizatii, apoi nu aveti voie decat dupa ce dovediti cu acte ca sunteti asociatie umanitara si ca intr-adevar aveti nevoie de asa ceva prin planul de dezvoltare aprobat sau alte acte doveditoare!

| a1doru a răspuns:

Pai ce faceti voi? transportati ajutoare, sau faceti transport umanitar de persoane?rolling on the floor. pentru transport de ajutoare va trebuie o utilitara nu un microbuz pentru plimbat prietenii...

| goejoy a răspuns:

La munca ba nu cu mana intinsa, ce nu aveti bani de masina si vreti moca laughing