| Nextone a întrebat:

Promoterii vodafone merg in diferite orase si impart plinate, adica ma refer ca ei calatoresc in diferite orase pentru a face reclama(asa in grupuri)?

1 răspuns:
| ovidiuionita a răspuns:

Salut. Ma indoiesc ca ei ar face asa ceva. De obicei se cauta promoteri in orasul unde e necesara campania si nu sa-i trimita pe cativa prin tara. Poate ma insel, poate folosesc promoteri specializati, care au facut ceva cursuri, si nu doar persoane pentru impartit pliante pe strada, job pentru care nu ai nevoie de cunostinte.