| AfloareiRazvan a întrebat:

Puteti sa-mi dati si mie un site cu sugestii cat mai sigure la pariuri la fotbal, OFER FUNDA

Răspuns Câştigător
| AfloareiRazvan explică (pentru neluL):

Site-urile mi se par superbe... Ms mult

| neluL a răspuns (pentru AfloareiRazvan):

:D Am stat si eu pe ele ceva timp! Cel mai bun reper mi-a fost asta http://bettingsoccer.net/
bye, bye :-h

| VadTot a răspuns (pentru neluL):

Mii de Scuze ca intru si eu in discutie neinvitat.Care a fost cea mai mare suma castigata cu ajutorul acestor predictii?

| neluL a răspuns (pentru VadTot):

830 de euro pe 2 bilete.

| VadTot a răspuns (pentru neluL):

CE parere ai despre Cum a jucat Barcelona?laughing)

| neluL a răspuns (pentru VadTot):

big grin N-au jucat nimic.Cred ca au vrut sa aduca calificarea din Spania daca nu chiar mai devreme de le Moscova. Nebunul care a pariat pe Celtic A luat cota de 11.

| VadTot a răspuns (pentru neluL):

Uite Cateodata trebuie sa fii un pic nebun si sa nu te ei dupa cote ci sa ai o inspiratie de nebun asa.laughing)

| AfloareiRazvan explică (pentru neluL):

De fapt era o cota de 9.00

| neluL a răspuns (pentru AfloareiRazvan):

Depinde de casa de pariuri. La Bet Italia era 11

12 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Nu Exista asa ceva.doar iluzii pentru persoane naive. ok?
Vrei sa ai castiguri sigure la pariuri sportive? Asa ceva nu exista! iti Garantez din propria experienta!
Trebuie sa ai o experienta proprie si fara ajutor de "afara",!

| AfloareiRazvan explică (pentru VadTot):

Si din propria experienta am aflat cat de mult poti sa pierzi
Nu mai am incredere decat in Steaua...

| ionupo a răspuns:

Eu sunt abonat la un site de predictii sportive si primesc in fiecare zi pe email un singur meci pe care-l joc.Este vorba despre www.eFootballTips.com Are si varianta in limba romana. Iti spun doar ca la ultimele 15 tips-uri a avut doar 2 ratate. La fiecare meci primesc pe email si motivul pentru care a fost dat acel pronostic asa ca e ok. Succes! :)