| RealKing01 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti daca ati dat comanda de petarde sau artificii de pe ekopiro.ro?
Si vreau sa stiu prin ce firma de curierat livreaza.

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Mai bine comanzi de pe Facebook, iti ajunge mult mai repede si este mai sigur. Acuma nu comanzi de la marcelboss92, te orientezi si tu la cei seriosi, eu am comandat anul trecut si am fost multumit.

| RealKing01 explică (pentru Frank51):

Eu nu comand de pe Facebook, am vrut sa stiu daca a comandat cineva de pe ekopiro.ro,sa comand si eu, mai e o luna pana la craciun.

| Frank51 a răspuns (pentru RealKing01):

Daca e sa comanzi, trebuie sa o faci pe acum, altfel nu iti mai vine coletul decat in ianuarie. Eu din cate am vazut sunt seriosi, poate a luat cineva de la ei si iti zice pe aici.

| Motoioggg a răspuns:

Da, am comandat si site-ul e in regula. Ei livreaza cu Cargus