| CipryIonutz a întrebat:

Recent am gasit o firma de recrutare forta de munca pentru Germania pe nume Human Social Work din Timisoara de pe bulevardul G-RAL ION DRAGALINA. Vreau sa aflu pareri din partea voastra despre aceasta firma. ( va rog numai oameni in cunostinta de cauza) Fundaa!

1 răspuns:
| Ciobanu_Dorel_1960 a răspuns:

Daca firma este pozitionata in locuri ascunse sau are nume strain fara inscriptia srl, iar daca firma nu apare ca societate srl sau sa pe internet sau in banca de comert, sfatul meu este ca mai bine maturator de strada, metaforic vorbind dar dormi pe perna ta acasa langa cei dragi, decat sa apuci sa dormi ca sclav prin cine stie ce grajduri...