| Apex21 a întrebat:

Recent mi-am deschis o comunitate,mai exact un forum, bazat pe servere si gaming.
Avem deja 3 servere si unul de TS3.

Cautam o firma de hosting sau una boosting care sa ne poata sponsoriza cu 1/2 servere, indiferent.

Oferim

- Anunt

- Banner pe site

- Informatii in index.

Astept un raspuns.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo, pai pe internet bubuie internetu, ca faci bani ca gamer, ca vlogger, ca orice tine de internet.
Cum de nu va descurcati? ca altii se lauda ca fac cate 3000 4000 pe luna laughing)
nu e chiar asa cum pare pe Youtube asa-i?
trebuie sa stii si sa iti transformi timpul in bani.
sunt socat sa vad asa un caz, in care cineva care face gaming si hosting, sa nu castige bani, si sa ceara donatii.

| Apex21 explică (pentru anonim_4396):

Stii tu cum sa faci bani?

| gogu220 a răspuns:

Ideea este foarte bună. Zi-mi că eşti din Bucureşti şi dezvoltăm această idee.

| Apex21 explică (pentru gogu220):

Nu,nu sunt din Bucuresti, dar putem sa facem si online, doar sa vorbim

| Marius1919 a răspuns:

Mai esti interesat?