| Hudea_Liviu_1962 a întrebat:

Revin cu aceiași întrebare, dacă cineva are idee cine ar putea cumpara o suprafața de 59 ha pădure zona Roman-Neamț.

7 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Un om care vrea sa cumpere o suprafata de 59 ha in padure zona Roman-Neamt o s-o cumpere, slabe sanse sa gasesti acest om pe TPU. Pune anunt pe mai multe site-uri de anunturi si pana la urma cineva o sa te contacteze.

| Hudea_Liviu_1962 explică (pentru CuriousStuff):

Nu cunosc site-uri de acest gen.

| KenNine a răspuns (pentru Hudea_Liviu_1962):

Olx,la jumatate, public 24 si multe altele.

| CuriousStuff a răspuns (pentru Hudea_Liviu_1962):

OLX.ro
lajumate.ro
cauta pe google "anunturi online" si o sa gasesti o gramada,
Poti sa pui un anunt si intr-un ziar local, in rest daca acea zona are si acces la o sosea poti pune un semn care sa se vada de la sosea cu "Vand teren... si un numar de telefon pentru contact, eventual si pret daca vrei".

| ALGator a răspuns:

Gh. Becali.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Detineti acest teren? daca da, as vrea mai multe detalii