| Tin a întrebat:

Sal.Cati vizitatori imi trebuie sa pot face si eu reclama la ceva pe blogul meu, si cum pot posta reclama pe blog?

2 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Iti inscrii blogul in directoare si primesti un cod html care se insereaza in blog! sau faci schimb de linkuri cu alte siteuri si la fel se insereaza un link reciproc de publicitate! decizia e a ta unde plasezi acele linkuri sau bannere ( codul html )

| Dominicc a răspuns:

Reclame adica reclama ta proprie sau reclame google?

in primul caz, cauti un designer sa iti faca o imagin de prezentare.

in al 2'lea caz cont pe google si se fac acolo niste setari in legatura cu blogul tau unde sau ce fel de reclama sa para.

Vizitatori trebuie sa ai cam minim 500 de pe zi. Si asta ca sa iti dea clik pe bannere sau cum le spui tu, reclame. Practic rebe sa ai blogusiteu in asa fel incat sa dea si clik, nu doar sa intre si sa iasa.

Genu asta de bloguri nu prea sunt vizualizate sau cautate ca fac spam.

Cam greu cu ce vrei tu sa faci.

Spor