| ForeverWarrior a întrebat:

Sal.M-am gandit in felul urmator:sa cumpar lucruri ieftine si sa le dau mai scump.Am facut treaba asta dar numai cu cateva articole(haine si accesori de lucru).As vrea sa fac si cu alte produse. Ceva idei? Io le-am vandut in oser.Stiti voi un loc mai bun unde le pot vinde? sau stiti alta modalitate cum sa fac bani la 17 ani? Mersi!

4 răspunsuri:
| MARRY05 a răspuns:

Buna uite ce fac eu... mi-am facut un profil pe fb unde incerc sa vand haine http://www.facebook.com/Haine18

| TuguiMihai1 a răspuns:

Nu o sa faci foarte multi bani din asta...
Iti recomand o afacere online si anume un site.
Daca te intreseaza trimite-mi un mesaj privat si iti dau un ghid gratuit despre cum faci asta
Mult succes.

| ancuta67 a răspuns:

Inscrie te la avon..iei produsul cu pana la 40% mai putin fiind reprezentant direct.ex.un produs costa 50 ron in catalog...tu il vei cumpara cu 30 ron(la un discount de 40%) te intereseaza, te inscriu! GRATUIT!

| albert1999 a răspuns:

Ma poti sa cumperi telefoane stricate cu 10 lei mai dai inca vreo 30 lei sa le faci si le poti vinde cu el putin 50lei