| SorinacioSavage a întrebat:

Sal
stie cineva unde pot schimba o bancnota de 100 ron putin rupta/
mersi

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O poti schimba la orice banca, in functie de deteriorare poate sa-ti ia un comision.

| pietrean a răspuns:

Daca este putin rupta si nu lipseste nici-o bucata,lipeste cu putin scoci(banda transparenta de lipit). Incearca sa o schimbi,la magazinele mari(dar e putin probabil), dar mai indicat, ar fi sa cumperi ceva cu ea(ca sa o schimbe).Ei au datoria, sa predea banii rupti, la banca.Si asa nu te costa nimic!

| Tex_Elmi_1969 a răspuns:

Banca nationala, iti ia comision