| AlexTrUK a întrebat:

Sal tpu...cat ar trebui sa investesc pentru am-i deschide un autoservice de la hala pana la scule si tot tacamu laughing

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Te duci lejer spre 100 mii euro sau peste,dotat exemplar,autorizatii,
constructii,proiect,personal,pamant, taxe, avize, omologari, certificate... spaga mai ales...esti in romanica si asta costa.
Daca faci un sevice de garaj desigur nu o sa fii prea bagat in seama, clienti marunti de cartier, si nu scoti investitia, deci mai bine asociaza-te si imparti cheltuielile si pierderile in doua. Poti incerca si o spalatorie este mai rentabila, investitia minima si profitul imedit...Bafta