| Gabryel133 a întrebat:

Sal TPU, cum se primesc banii cash prin PayPal? nu am card dar am cont pe site-ul lor official, acolo cum primesc bani?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa ai un card atasat altfel nu poti scoate banii

| Frank51 a răspuns:

Trebuie sa ai un card ( ca sa scoti)
Daca vrei sa pui bani in cont paypal trebuie sa ai optiunea asta

| catablondu a răspuns:

Buna, banii din contul Paypal se pot retrage doar daca ai un card atasat: visa, visa electron, American-express, master-card si daca acest card este autorizat pe tranzactii online, acest lucru se rezolva la o agentie a bancii care emite cardul.