| SoferTir a întrebat:

Sall cum pot sa dau anunt pe net (Gratis) ca vand un ceas? imi puteti da un site unde pot sa postez anuntul?

17 răspunsuri:
| andreeaw a răspuns:

Intra pe okazii.ro - iti faci cont si postezi anunt, poti pune si 1 poza gratuit. sau dai search pe google pe anunturi online gratis si vezi ce iese la cautare happy

| CARMENCITA a răspuns:

Anunturirapide.ro,anunturigratuite.ro,anunturi-gratis.com,publicaanunturi.com.Cel mai bine da o cautare pe Google si publica anuntul pe mai multe site-uri, ca eu am dat pe doua si nu suna nimeni.Pe okazii.ro ai sanse sa vinzi dar cer comision.Succes!

| DeDii a răspuns:

Uite aici:http://www.olx.ro/

| Nane a răspuns:

Okazii.ro

| Ionut_8418 a răspuns:

Intrii pe www.okazii.ro iti faci cont si apoi poti sa vinzi orice. Crede-ma e cel mai mare site care se ocupa cu asa ceva. Numai bine

| lori15 a răspuns:

Intra aici :http://www.tocmai.ro/anunturi/
Alegi orasul din care esti si vezi ca este undeva mai sus "Adaugare anunt"
fundita te rog mult!

| oliviaronti91 a răspuns:

Okazii.ro. Este f. f. bun am si eu cont; mai e si cel mai mare si bun, poti sa intri sa vezi ce varietate are: www.ceasuridemana.ro, la ambele tot ce trebuie sa faci e un cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt edi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://dauanunturi.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am si eu o intrebare tu stii unte trebuie sa intri ca sa lasi o filmare pa net imi poti da si mie site cum ar trebui sa fac ca sa intru sa las filmarea

| allee_4417 a răspuns:

Un super server de San Andreas Multi Player merita incercat HostName: [RO]RPG UltraGamming Server[0.3e]
Address: 178.156.200.156:7777
Players: x / 50
Ping: 1438
Mode: •™UltraGamming V4.5™•
Map: •™LS||LV•™

| danblogro a răspuns:

Cea mai simpla metoda sa adaugi un anunt gratuit pe internet: http://anunturi.8i.ro/adauga-un-nou-anunt.htm

Poti incarca pana la 4 poze, la fiecare anunt, poti adauga cate anunturi vrei, gratis.

| Vasile_Solca_1960 a răspuns:

Vreau sa vind o automacara DEMAG model 1987, perfecta stare, tonaj max 22t, deschiderea bratului 24 m

| Cool_Ris_1998 a răspuns:

Bună, nu a dovezii solicitate în văzut pentru a sprijini orice persoană într-o situaţie dificilă.
Această viziune de investiţii pluraliste şi internaţionale ma condus la un nou tip de investiţie care este împrumutului. Într-adevăr, am oferta mea servicii cinstit persoanelor fizice care au nevoie de sprijin financiar pentru a crea fie activități lucrative este de a asigura o mai bună mâine cu o rată a dobânzii consideră că aş dori să spun că eu sunt dispus să vă acorde un împrumut, între 3000 € 2500 mai mult de 2%. €000 euro am capitalului la acest despre 20. 550 000 €. Apoi face împrumuturi în timp ce rulează capitala, ajută-mă, de asemenea, pentru a creşte meu dividende. Pe scurt, este un pic dovada împrumuturilor multe care fac. Aş dori să în nici un caz încalcă legea privind cametei. Gata de orice persoană cinstit şi grave poate desigur am se rambursează într-un termen rezonabil. Cererea trebuie să conţină sumă aveţi nevoie, utilitatea împrumutului urmată de contacte telefonice.
N.B.: Scopul meu este de a face împrumuturi pentru oamenii au nevoie.
Nici un exiter nu să mă contactaţi prin e-mail: pierredublin317@yahoo.fr

| Sarpoi_Nelu_1946 a răspuns:

Vand MOARA,tip UMARO,produce,malai super,urluiala, crupe, putere motor, 7, 5 kw,dotare cu turbina praf,comutator de mers ininte si inapoi, Catar zecimal, cu greutati aferente, pret negociabil, telefon 0753951995.