| JusTPauL a întrebat:

Ceva site-uri unde as putea sa vand electronice, fara prea multe completari si sa fie gratis anuntul. Dau funda cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Celcareajuta a răspuns:

Eu iti recomand okazii. In primul rand site-ul pastreaza o istorie a tranzactiilor bazata pe calificative, deci iti poti face o reputatie de vanzator serios, lucru care o sa iti creasca numarul clientilor. Primele 100 de anunturi se fac gratuit, iar ei percep o taxa din pretul de vanzare (procent mic). Eu am vandut si cumparat pe acest site si sunt multumit de calitatea lui!

1 răspuns:
| CristinaTimofei a răspuns:

OLX şi Tocmai.ro
Sunt eficiente. Tata şi-a luat maşina cu ajutorul site-ului al doilea, iar eu mi-am vândut bicicleta, deci e ok şi şi celălalt big grin