| Dannyofficial a întrebat:

Sall la toata lumea, care ma poate ajuta cu un raspuns, am 15 ani si vreau sa fac arte martiale ie prea tarziu multumesc dau funda/ si cam cat ar costa? luna

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti devotat si poti sa te autoeduci in sportul asta poti incepe la ce varsta vrei tu, parerea mea! Nu e ca si la fotbal, ca dupa o anumita varsta nu mai esti destul de tanar. Oricum nu se pune cazul, ai doar 15 ani stai linistit!

| Dannyofficial explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa fac sportul asta am ambitie multa, si oleaca de culturism sa ma formez mai mult si sara cate 2 ore alergariwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dannyofficial):

Daca ai ambitie faci orice frate, nu trebuia sa te grabesti cu funda. poate primeai raspunsuri mai complexe decat al meu, dar mersi oricum!