| yovlad a întrebat:

Cine poate sa imi raspunda la urmatoarea intrebare?
Vreau sa imi deschid o scoala de arte martiale cu un nou stil si as vrea sa stiu ce conditii trebuie sa indeplinesc ce ar trebui sa fac si ce acte am nevoie. Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| yovlad explică:

Nu-ti dau funda dar mam amuzat.

| MascululAlphasiBeta a răspuns:

Ai nevoie sa te bati putin cu mine.stilul meu e asemanator cu al cobrei nebune si zic eu ca e mai eficient ca al tau. locul de rendez-vous zic eu ca e cel mai ok undeva pe un platou in bucegi,noapte, inconjurati de un inel de foc cu multe pipitze sexi care sa ma aclameze pe mine si cu protv pe sistem. daca facem asta nu-ti mai trebuie acte, si ai indeplinit toate conditiile.te pot ajuta eu. Fundaaaaa? Hua chi ho! (am facut o miscare la monitor)