| lil_2808 a întrebat:

am nevoie urgent de credit pe vodafone. Deci va rog oricat puteti ...please sa trimiteti. nr meu vi`l dau prin sms.

10 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Ce face criza asta din om laughing

Apache
| Apache a răspuns:

Cine sa iti dea ma credit! noi nu dam nici la sinistrati si vrei sa iti dam tie?> :SD

| Ramona_5995 a răspuns:

Buna, Jessicuza.
De ce nu le ceri parintilor tai? Sau nu au posibilitati :-ss?
Daca nu au posibilitati dansii, nu pot sa inteleg ce te face sa crezi ca se vor gasi niste membrii de pe TPU sa iti trimita tie credit, asa, de pomana.
Ce crezi, ca daca cineva are bani de dat [pentru credit], da la oricine? Sau prefera sa ii dea la persoanele care chiar au nevoie de bani lichizi, sau unei rude?
straight face
Damn!

| Ramona_5995 a răspuns:

P. S.: Tu dai funda cui? Celui care iti va da cel mai mult credit?
DOAMNE!

| LucianGabriel a răspuns:

De-abia avem pentru noi.Vezi ca sunt zeci de locuri de unde poti incarca, in afara de TPUhee heeDaca aveam Vodafone ti-as fi dat dar eu sunt pe cosmote asa ca nu se poate.

| LucianGabriel a răspuns:

@oracoluldindelphi bine zici ca nici eu nu am inteles.

| Dominicc a răspuns:

Cica.

bai fetito nu iti da nimeni credit. Acum s-a si scumpit.

tu crezi ca eu ti; ai transfera tie credit in loc sa ii dau la o ruda?

fi serioasa.

cumpara; ti la fel ca noi

| SeNyS a răspuns:

Ce te'ar face sa crezi ca ti-ar transfera cineva moca credit?:-|

| oracoluldindelphi a răspuns:

Eu faza cu numarul dat prin sms nu o inteleg totusi...Adica te astepti sa isi posteze cineva aici nr de telefon ca sa ii trimiti tu SMS?! Hilar laughing

| alinutza_2142 a răspuns:

Daca ai incarcat ultima oara d minim 6 euro poti cere credit in avans l *120#, apoi l urmatoarea reincarcare iti vor retrage ei creditul dat...adica 1euro