| Jikakati a întrebat:

Sall TPU,
Imi poate spune cum pot scoate bani de pe un site html sau blog facut de mine.Stiu ca trebuie peste 100 vizitatori pe zi.Nu contteaza.DAU FUNDAAAAAA CELUI MAI BUN RASPUNS

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti faci un cont la adsense si iti pui reclame pe site, vezi ca sunt o groaza de conditii de indeplinit la adsense sa iti accepte site ul.

la 1000 de vizitatori ajungi dupa cateva luni bune de munca, poate chiar la un an. pe urma trebuie sa te rogi sa se dea click pe reclamele tale de pe site ca sa castigi bani. nu e chiar asa usor cum crede lumea

1 răspuns:
| Jikakati explică:

Scz 1000 vizitatori voiam sa spun