| Da_Ny_Dhanny_1970 a întrebat:

Sall TPU, m-am gandit la o afacere as vrea sa facu un site (nu dau nume) si care sal hostez cu domeniu.ro. Intrebarea suna asa Pot scoate ani din site? Daca da din ce view

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Da, poti. La cum scrii, nu prea cred ca o sa faci prea curind bani din vreun site...

| Brotacelul a răspuns:

Poti face bani, dar dureaza - cere timp si multa munca.
Daca vrei neaparat sa-ti faci site, eu ti-as recomanda sa incepi cu ceva gratuit si vezi intai cum merge. Pe urma iti cumperi domeniu.ro si ti-l atasezi la site, daca vei considera necesar.
Recomand www.ucoz.ro - e destul de usor de folosit, chiar si pentru incepatori.