| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, as vrea sa deschid o mica afacere si m-am gandit la o sala de fitness.As vrea sa stiu si eu cam cat ar costa o sala de fitness buna si ce sfaturi imi puteti da.

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Daca ai bani fa-ti sala dar nu uita ca o sa amortizezi cheltuiala in ani de zile - nu vei castiga din prima - daca iti permiti sa astepti fa-o daca nu stai cuminte

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Sala nu o iei cu totu.acum depinde din ce oras esti.trebuie sa inchiriezi un spatiu unde sa iti susti activitatea.plus ca iti trebuie aparatele cu care sa lucrezi care costa o groaza de bani, incearca sa le iei second hand.

| Dodos a răspuns:

Nu vreau sa fac sala in beci pentru prieteni cum ai zis ma gandeam la sala normal pentru cat mai multi clienti big grin