| anonim_4396 a întrebat:

vin sarbatori si sunt in mare criza de petarde si artifici... mi-ati putea specifica si mie locul de unde pot cumpara happy

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Cred ca inainte de sarbatori prin toate pietzele e plin de tigani care le tin pe sub brat sau care le tin pe sub rochii, trebuie numai sa ii intrebi si ai sa vezi cum scot la ele si la preturi de nimic! cauta in ceva piata care stii ca stau tiganii si o sa gasesti, numai sa ii intrebi pentru ca nu le scot la vedere ca i le confiscawinking

| Intruder19 a răspuns:

Inainte de revelion cu o saptamana le gasesti peste tot.

| AnonymousSs a răspuns:

In Europa...

| Penciu a răspuns:

In Europa e 1 leu cutia cu 60 de petarde cu un foc piccolo si