| anonim_4396 a întrebat:

Sall
Vand cont farmerama level 76 si level 15 pe baharma, 120503 GG, 23 stelute, luminisul deblocat complet, vecini intre nivelele 36 si 82.
Daca este cineva interesat ma puteti contacta la id:Lucy_blue_7

5 răspunsuri:
| anamaria_1561 a răspuns:

Si cat costa contul?

| PaulLucy a răspuns:

Il dau cu 5 euro

| ioanaioanis a răspuns:

Buna si eu vand cont farmerama level 76 aproape 77. am toate adaposturile de animale si toate clocitoriile care sunt la dispozitie. cei interesati va rog lasati mesaj sau e-mail la adresa yoana_iana@yahoo.com

| ioanaioanis a răspuns:

Vand cont farmerama leval 76 aproape 77. cei interesati lasati mesaj!

| Ioanaioani a răspuns:

Vand si eu cont farmerama lvl 77