| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU

Vand cont farmerama level 76 si level 15 pe baharma, 120503 GG, 23 stelute, luminisul deblocat complet, vecini intre nivelele 36 si 82.

Il vand cu 5 euro.

Daca este cineva interesat ma puteti contacta la id:Lucy_blue_7

2 răspunsuri:
| EoFetitza a răspuns:

5 euro. Crezi ca il ia cineva? Sincer eu nu cred din cauza ca poti sa ii fraieresti. le zici mai intai trimite euro pe telefon sau nu stiu.si pe urma cica le dai si contul. Deci nu cred ca vrea nimeni. Daca doresti sa oferi contul pe o fundita astept un mesaj de la tine.

| PaulLucy a răspuns:

Eu unul nu mai am ce face cu contul, asa ca nu trebuie sa-si faca griji ca o sa ii "fraieresc"
Chiar si asa cineva a vrut contul si mi-a trimis keylogger...