| roberttt2 a întrebat:

Sallut TPU puteti sa-mi spuneti si mie cum este cu munca pe calculator la domiciliu m-ar ajuta un site in care pot sa ma inscriu daca merita ofer funda

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia? ca daca nu stii programare, web design, seo la modul serios iti pierzi timpul pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta este o ocazie foarte buna, daca vrei sa faci ceva bani de acasa, lucrand din fata calculatorului. Ti se ofera un bonus de 8 euro la inscriere: http://lucreazaonline.ro/1034
Eu am scos pana acum prima plata de 30 de euro, site-ul e inca la inceput dar pare promitator.
Iti urez succes!

| AndreyBorona a răspuns:

Eu iti recomand marketglory, e cel mai simplu si placut, poti ajunge sa faci bani frumosi, dupa cateva luni se obsertva diferenta: http://www.marketglory.com/strategygame/Borona
Bafta!

| belcatalin a răspuns:

O foarte serioasa metoda de a face bani pe net.
Este o companie Germana.
Nu trebuie decat sa compari 2 fotografii, si sa o alegi pe cea care itri place. Se castiga din ziua 91 cate 2 euro/zi, si daca nu scoastem la6 luni ai cam 300 euro/luna.
Compania se numeste whitepins.com, pentru logare folositi adresa mea de ewmail:belcatalin@yahoo.com.
Cautati-ma pentru mai multe amanunte.
Mult succes va doresc

| roberttt2 explică:

Stiu ce spui tu