| anonim_4396 a întrebat:

Salu sunt foarte interesat sa aud sfatul unui facerist deci vreau sa incep o afacere profitabila si destul de usor de aplicat ma pricep la aproape orice happy sau o sa ma informez astept niste pareri orice afacere profitabila ma intereseaza dau funda!

1 răspuns:
| TuguiMihai1 a răspuns:

Iti alegi un domeniu care te pasioneza si faci blogging in acel domeniu.
Piata web din Romania este inca la inceput si este destul loc.
Daca esti intresat trimite-mi un mesaj privat si iti dau un ghid gratuit despre cum faci asta.
Mult succes.