| anonim_4396 a întrebat:

Saluare TPU!
As vrea sa imi cumpar un telefon(LG KM900 Arena) la mana a doua, care coasta 250 de lei pe un site de vanzari de telefoane, eu mi-am strans 100 de lei pana acum, dar cum pot face rost de inca 150 de lei? as dori un raspuns rapid.
Mersi

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ai grijă cu telefoanele SH. Nu cred că o să-ți convină să-l vezi stricat peste câteva zile, după atâtea eforturi de a strânge cei 150 de lei.
Mai bine îți cumperi unul mai puțin performant, dar știi că este nou și are garanție.
Baftă!

| danutz24 a răspuns:

Angajeazate sau fi reprezentat avon.Sau vinde lucrurile care nu iti mai trebuie.Plimba caini, fa curat la vecini sau la parinti.