| anonim_4396 a întrebat:

A mai intalnit cineva oferta de munca part-time cu cartile electronice, cu cele 12 cursuri?

3 răspunsuri:
| boylivgume a răspuns:

Am mai auzit de chestii de genul, dar nu stiu care-i treaba cu ele. poti sa-mi explici?

| anonim_4396 explică (pentru boylivgume):

Trebuie sa distribui reclame pe diferite site uri si iti iei bani, din ce cumpara oamenii.

| boylivgume a răspuns (pentru anonim_4396):

Aa,stai asa ca am facut si eu chestii din astea,uitasem,anul trecut s-a intamplat,sunt niste rahaturi in care chiar n-ar trebui sa te implici,eu n-am castigat nimic, si mi-am pierdut mult timo in fata pc-ului, e mai ok daca gasesti ceva ce nu necesita calculatorul, e o pierdere de timp, cel putin pentru mine a fost!