| Alexandruuu88 a întrebat:

Salut all! Am o curiozitate legata de jocurile de cazino online.Sunt aranjate de ceva moderator, sau cum ti norocul

4 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Daca te referi la Poker, acolo e un algoritm care randomizeaza cartile incat sa iti vina la nimereala. Aplicatia nu are nici un interes sa te insele pentru ca in general platesti intrarea la masa/turneu si ia banii ala care castiga masa/turneul la final. Daca e vorba de alte jocuri, ai le fal de multe sanse ca intr-un cazino..adica mici.

Dar pokerul e ok, stiu multi oameni care au investiti timp si bani sa invete jocul si castiga constant.

| Cyrano a răspuns:

Depinde de site. De obicei mai mult pierzi decat castigi pentru ca in acest scop au fost proiectate.

| KlArt a răspuns:

Aranjate!

| ovidiu29asd a răspuns:

Salut. Daca vrei sa castigi bani, fa ceva, obiect, serviciu; oamenii nu castiga bani la cazino, ci pierd banilaughing e doar mirajul fata morgana din desert