| crackster a întrebat:

Ce parere aveti de presupunerea cum ca vor fi aranjate atentate la jocurile olimpice de la Londra de catre al-Qaeda?

2 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Nu m-ar surprinde daca ar fi atentate anul acesta in capitala regatului. Cu toate ca tinta principala este America, este posibil ca si Marea Britanie sa fie lovita din motivul prezentei in Afganistan a trupelor insulare pentru a ajuta pe cele mericane in renumitul razboi pentru petrol... upps... am vrut sa zic libertate.

| crackster explică (pentru M25M):

I see what you did there...