| Bruno14 a întrebat:

Salut, am 15 ani si as vrea sa incep sa lucrez ceva sa imi fac cativa bani de buzunar... orice se poate deja de la varsta mea. Ceva sfaturi? Multumesc anticipat.

10 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

La cules mere!

| SuneteDeChitara a răspuns:

Varsta minima de angajare este 16 ani din cate stiu eu.
Dar dupa cum au spus si ceilalti, poti sa te interesezi ca sa imparti pliante.

Răspuns utilizator avertizat
| Fulbaster a răspuns:

Pai poti sa imparti pliante de la diferite firme, cunosc pe cineva care face asta si poti castiga pana in 400lei pe luna.

| IulioNagato a răspuns (pentru Fulbaster):

Destul de bine! dar probabil trebuie sa fi fata!

Răspuns utilizator avertizat
| zuzzaa a răspuns:

Poti imparti pliante
poti fi reprezentant la Avon, Oriflame, etc

| justbelieve a răspuns:

Trebuie doar sa te inregistrezi, sa astepti sa iti trimita ei mail-uri si sa le accesezi.iti vor trimite in fiecare zi mail-uri.nu este un castig imens,dar decat deloc...mie mi-au prins bine;)este sigur,fara minciuni, spam-uri, fara investitii si timp pierdut.intra aici pentru mai multe informatii http://www.maildirect.ro/inregistrare/30dd511daba183e58b0944502e862dfa

| Mihai_Laurentiu_1990 a răspuns:

101 Metode de Cum sa faci Bani in Plus. Idei de a face Bani Online si Offline [Ebook Gratuit] http://laurentiumihai.ro/metode-de-cum-sa-faci-bani/

Vezi poate te ajuta ebook-ul!