| danny2oo932 a întrebat:

Ma numesc Dani, am 15 ani si sunt din Bucuresti. De cateva luni incoace, mai exact de cand a inceput scoala, am prins o dragoste pentru bani. Tinand cont ca abia acum incep sa imi fac o idee despre cum se fac banii si cum merg afacerile pe lumea asta, as avea nevoie de niste sfaturi pentru a face rost de bani intr-un mod simplu si eficient. Ma gandesc ca pe viitor sa lucrez in domeniul IT. Sunt inca la o varsta frageda, insa vreau inca de pe acum sa am banii mei de buzunar, fara sa ii primesc de la cineva. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi / idei despre cum as putea sa fac rost de niste bani? M-am gandit zilele trecute la ceva asamblari de Pc-uri, vanzari de conturi prin jocuri si chestii de genul, insa nu stiu exact de unde sa incep. Am nevoie de un pic de ajutor. big grin

4 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Esti cam prea mic, bucura-te de varsta ta si profita de fiecare clipa, vei avea mai incolo timp sa te gandesti la cum sa faci rost de bani, iar viata te va obliga sa lucrezi. Profita acum, cat mai poti, de timpul tau liber! crede-ma, vorbesc din experienta!

Răspuns utilizator avertizat
| Internet4G a răspuns:

Bani usori in ziua de azi nu sunt. Si chiar daca cineva ar sti, nu ti-ar spune-o tie.

| Andronic_Catalin_1991 a răspuns:

Vrei sa faci bani primind SMS-uri cu oferte si discount-uri la tot ceea ce iti place? Daca doresti detalii contacteaza-ma
http://www.youtube.com/watch?v=voqEkzOibZ8 uitandute pe asta te vei convinge