| YURI123 a întrebat:

Salut, am 15 ani si la 16 vreau sa ma angajez la McDonald's, ce salariu as primi?

Răspuns Câştigător
| TheoryOfHarmony a răspuns:

In primul rand ca sa te poti angaja la McDonald's trebuie sa ai bacul luat, ceea ce la 16 ani eu consider ca este imposibil. Incearca sa imparti pliante, este mai simplu si ai mai multe sanse!

| YURI123 explică (pentru TheoryOfHarmony):

Si cam ce salariu as primi?

| RAY a răspuns (pentru YURI123):

Sfatul meu duta la liceu terminal,ai grija cu pliante facaturi am patit-o si eu vrajeli,ai grija cu fast foodurii multi te tin in proba apoi te da afara si tot asa,in Romania angajatul este vazut ca ultimul sclav, un gunoi de catre patron, Romania e o tara de nimic, fa un curs, invata o limba carate de aici sincer tio spun

| AllinaDaniella a răspuns (pentru TheoryOfHarmony):

Nu este adevarat. Cand eram in liceu, aveam colege care lucrau la Mc Donald's si eram prin clasa a 11a. Deci nu e nevoie de bac. Plus ca si acum am o cunostiinta care lucreaza la KFC si nu are bac.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de acordul parintilor, plus ca pana la 18 ani ai voie sa lucrezi doar 4 ore, ca sa ai timp si de scoala, plus ca mi se pare ca e nevoie de bacalaureat.

| mari0oo a răspuns:

Primesti 900 lei + meniu. Am avut un prieten si atat lua, dar avea bac luat. Nu stiu daca te angajeaza fara si nu stiu daca, conteaza ca ai bac. Discuti cu ei. Insa nu iti recomand sa te angajezi la McDonald's. Trag aia de tine ca de fiare vechi.

| cristim36 a răspuns:

Daca doresti sa castigi ceva bani intra pe acest link http://www.marketglory.com/strategygame/cristim36 unde bani tai virtuali castigati se transforma in bani reali intra si te vei convinge cu dovezi de plata efectuate catre jucatorii