| Igor20142 a întrebat:

Am 17 ani si as dori niste idei din partea voastra...cum sa fac banii.din lucruri facute manual..sau altcv..nu stiu orice. as dori raspunsuri serioase! big grin

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Iti recomand jocul Marketglory. E vorba de niste clickuri pe zi, prima luna nu castigi nimic dar incepand cu cea de-a doua luna incepi sa castigi cate 20 de euro si e un site serios care da banii. Este un joc strategic si este destul de interesant. Daca vrei sa-ti faci cont iti las aici linkul: http://www.marketglory.com/strategygame/Spartak993 si in caz ca te-ai hotarat sa-l joci scrie-mi si iti explic in ce consta. Nu iti cere mult timp jocul asta! :D

| Ilonka04 a răspuns:

Buna nu stiu daca ti s-ar potrivi insa incearca sa faci https://www.google.md/......ps?/search
Astfel de bratari stii le vind si eu de ceva vreme si primesc foarte mult pe el
Pe zi sunt cam 10-15 comenzi
ELe fiecare costind cite 15 lei

| Igor20142 explică (pentru Ilonka04):

Un tutorial cum as putea sa le fac? si cum pot face reclama..multumesc! big grin

| Ilonka04 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=UYNzdAkMEQg
Faci citeva pui pozele pe retelele de socializare si scrii ca le vinzi pretul nu e neaparat sal scrii
Pentru detalii spuie sa iti scrie in privat